Nene Heroine feat. Kasia Lins
27.04.2024

Nene Heroine feat. Kasia Lins | koncert

Termin: 27 kwietnia, godz. 19.00
Bilety: 100 zł normalny, 80 zł ulgowy do kupienia TUTAJ oraz na godzinę przed koncertem w Centrum św. Jana
Udogodnienia: pętla indukcyjna
Miejsce: NCK - Centrum św. Jana, ul. Świętojańska 50 

Nene Heroine to trójmiejski zespół muzyczny, który łączy w swojej twórczości stylistykę jazzu i psychodeli. Ich muzyka to mieszanka analogowych dźwięków, dubu, post-rocka, improwizacji oraz chwytających za serce melodii. Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie "Total Panorama" (wydanym przez Alpaka Records), zespół prezentuje teraz swój najnowszy program zatytułowany "MOVA", w którym gościnnie występuje Kasia Lins.

"MOVA" to kontynuacja dotychczasowej eksploracji muzycznego "tripu", który zabiera słuchaczy w niesamowitą podróż. Muzycy zespołu nie uznają kompromisów i traktują jazz jako punkt wyjścia do tworzenia nowych struktur dźwiękowych.

Skład zespołu Nene Heroine to:

  • Peter Stanley Chester - saksofon
  • Michael Zismann - gitara
  • Tony Sadeky - gitara basowa
  • Stan Corazon - perkusja

Ich muzyka to dynamiczny kalejdoskop wrażeń, który podczas każdego występu przybiera niepowtarzalną formę, zależną od przestrzeni, charakteru wydarzenia i energii publiczności. Zawsze skupiają się na teraźniejszości, co sprawia, że ich koncerty są nieprzewidywalne i wyjątkowe.

W ubiegłym roku zespół otrzymał prestiżową muzyczną nagrodę w plebiscycie magazynu K-Mag oraz wystąpił na znaczących festiwalach w Polsce, takich jak Off Festival czy Męskie Granie.

Teraz w Centrum św. Jana po raz pierwszy zaprezentują swój najnowszy projekt, który nadal otoczony jest tajemnicą. 

 

Wydarzenie na Facebooku

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności

Wydarzenie odbędzie się z udziałem fotografa i/lub ekipy filmowej, którzy zrealizują reportaż w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniach oznacza zgodę na wykorzystanie wizerunku do ww celów.