zdjęcia Ratusza Staromiejskiego i organów w Centrum św. Jana, logo 32 finału WOŚP
16/01/2024

Gramy z WOŚP!

Gramy razem! 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Weźcie udział a naszych licytacjach:

1. Prywatny pokaz organowy w Centrum św. Jana + zwiedzanie instrumentu

https://allegro.pl/oferta/15048334524

Licytacja obejmuje prywatny pokaz organowy z mini koncertem prof. Andrzeja Szadejki, zwiedzanie instrumentu, opowieść o odbudowie organów z Iwoną Berent, konserwatorką zabytków i Kierowniczką Działu Opieki nad zabytkami NCK, oraz egzemplarz przepięknie wydanej publikacji pt. "Historia organów bocznych J.F. Rhode z kościoła św. Jana w Gdańsku" z autografami zaangażowanych w odbudowę osób.

 

2. Zwiedzanie Ratusza Staromiejskiego i jego niedostępnych na co dzień zakamarków

https://allegro.pl/oferta/15048554811

Licytacja obejmuje prywatne zwiedzanie tego zabytku wzbogacone o dodatkowe zakamarki, które nie są dostępne na co dzień: 400-letnie poddasze, ukryta antresola, kręta klatka schodowa, czy magazyn Działu Marketingu i PR. To będzie wyjątkowa wycieczka!

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz kontakt na adres mailowy: anna.piotrowska@nck.org.pl lub sekretariat@nck.org.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Korzenna 33/35, Gdańsk) od pon. do pt., w godz. 9:00-14:00 lub pod numerem telefonu 58 326 10 10

Deklaracja dostępności